O nas

 

Profesjonalne i dopasowane instalacje odgromowe – sprawdź, co przygotowaliśmy w ramach naszych propozycji

 

Firma SPINPOL H.T. powstała w 1995 roku. Nasza dotychczasowa i obecna działalność swoim obszarem obejmuje szeroko pojętą wiedzę z dziedziny elektrotechniki i elektroniki. Stąd wywodzimy zainteresowania ochroną odgromową oraz przeciwprzepięciową w kształcie narzuconym przez normy PN-EN 62305, IEC 1024 i IEC 1312. Znając zasady montażu instalacji odgromowej, budowy mechanizmów odpowiadających za zasilanie obiektów budowlanych w energię elektryczną, a także samych urządzeń elektronicznych (sieci komputerowe i teletechniczne, automatyka przemysłowa, systemy przeciwpożarowe, nadzór wizyjny, układy klimatyzacji, sprzęt radionadawczy), potrafimy dobrze zrozumieć i zastosować Strefową koncepcję ochrony odgromowej budynków. Swoje doświadczenia na rynku ochrony przeciwprzepięciowej budujemy od ponad dwudziestu lat poprzez systematyczne kursy odbywane w Centrum Szkoleniowym firmy DEHN+SÖHNE (Niemcy) i stałą współpracę z Polskim Komitetem Odgromowym SEP w Warszawie. Wspierają nas takie autorytety jak prof. Z. Flisowski czy prof. A. Sowa. W ten sposób zdobyta wiedza pozwala nam na opracowanie wielu interesujących projektów dla prestiżowych Klientów firmy SPINPOL.

Zaufaj profesjonalistom w branży systemów odgromowych

Przez szereg lat wytężonej pracy staraliśmy się być zawsze w czołówce polskich firm zajmujących się ochroną odgromową obiektów budowlanych. Naszym niezaprzeczalnym wkładem w rozwój tej dziedziny zostaną zapewne flagowe produkty – program GromExpert i system zwodów odsuniętych AntyGrom.

Oprogramowanie na najwyższym poziomie – z nami montaż instalacji odgromowej przestaje być problemem

Dodatkową satysfakcją jest to, że aplikacja GromExpert została udostępniona wszystkim zainteresowanym na licencji freeware (do darmowego użytku) i fakt ten traktujemy jako bezinteresowny wkład w rozwój polskiej elektrotechniki. Wysiłki zostały również dostrzeżone i uhonorowane dwoma wyróżnieniami na katowickich targach ELTARG w roku 1999 i 2004.

 

Posiadane uprawnienia:

    • "Stützpunktpartner"(partner filarowy) - nominacja od firmy DEHN+SÖHNE, certyfikat dla firmy SPINPOL HT wystawiony przez firmę DEHN+SÖHNE

 

    • Certyfikaty umiejętności, które posiada każdy inżynier w firmie, potwierdzające odbycie przeszkoleń w siedzibie firmy DEHN+SÖHNE dotyczących stosowania norm IEC 1024-1, IEC 1024-1-1, IEC 1312-1

 

    • Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami w zakresie instalacji elektrycznych,