AntyGromWR

Zwody odporne na roboty zimowe AntyGrom WR

 

Konieczność zachowania bezkolizyjnych ciągów komunikacyjnych na dachach płaskich oraz coroczne zimowe prace związane z usuwaniem śniegu z dachów budynków skutkują tym, że wiosną zwody odgromowe są najczęściej zdewastowane i wymagają naprawy.

Nasz system przejazdów przez zwody jest odpowiedzią na ten problem.

W takich sytuacjach proponujemy Państwu przejazd: Typ I nr kat. A8511 8 

Kompletny przejazd przez zwody odgromowe. Montowany na przeciętych zwodach w ciągach wyznaczonych przez drogi poruszania się po dachu. Udźwig 150 kg. Guma mrozoodporna i odporna na działanie promieni UV.

Rozwiązanie oparte jest o stalową zworę ( stal nierdzewna ) osłoniętą twardą gumą EPDM. Do wmontowania w budowany zwód poziomy lub zamontowania go w istniejący zwód poziomy poprzez przecięcie zwodu w miejscu montażu przejazdu.

W skład systemu wchodzi również zestaw nr kat. A 8521 8 montowany na skrzyżowaniach zwodów odgromowych do identyfikacji rozlokowania zwodów pod śniegiem. Dodatkowo wyposażony w zacisk MV nr kat. D 390 050 do połączenia ze zwodem odgromowym.

nr kat. A8511 8

 nr kat. A 8521 8

Ten system jest absolutną nowością na rynku i powinien znaleźć uznanie zarówno u Projektantów, jak i u Administratorów budynków z dużymi, płaskimi dachami.