O nas

 

Firma SPINPOL H.T. powstała w 1995 roku. Nasza dotychczasowa i obecna działalność swoim obszarem obejmuje szeroko pojętą wiedzę z dziedziny elektrotechniki i elektroniki. Stąd wywodzimy nasze obecne zainteresowania dziedziną, jaką jest ochrona odgromowa oraz przeciwprzepięciowa w kształcie narzuconym przez normy PN-EN 62305, IEC 1024 i IEC 1312. Znając zasady budowy instalacji zasilającej obiekty budowlane w energię elektryczną oraz urządzenia elektroniczne (sieci komputerowe, teletechniczne, automatyki przemysłowej, systemy p.-poż, nadzoru wizyjnego, układów klimatyzacji, urządzeń radionadawczych) potrafimy dobrze zrozumieć i zastosować Strefową Koncepcję Ochrony Odgromowej. Swoje doświadczenia w dziedzinie ochrony przeciwprzepięciowych budujemy od 1995r poprzez systematyczne szkolenia odbywane w Centrum Szkoleniowym firmy DEHN+SÖHNE (Niemcy) i stałą współpracę z Polskim Komitetem Odgromowym SEP w Warszawie, współpracę z takimi autorytetami jak Prof. Z. Flisowski, Prof. A. Sowa. W ten sposób zdobyta wiedza pozwoliła nam na opracowanie wielu interesujących projektów dla prestiżowych klientów naszej firmy.

Przez szereg lat wytężonej pracy staraliśmy się być zawsze w czołówce polskich firm zajmujących się ochroną odgromową. Naszym niezaprzeczalnym wkładem w rozwój tej dziedziny zostaną zapewne flagowe produkty naszej firmy program GromExpert i system zwodów odsuniętych AntyGrom.

Dodatkową satysfakcją jest dla nas to, że program GromExpert został udostępniony wszystkim zainteresowanym jako oprogramowanie freeware i fakt ten traktujemy jako nasz bezinteresowny wkład w rozwój polskiej elektrotechniki. Wysiłki nasze zostały dostrzeżone i uhonorowane dwoma wyróżnieniami na katowickich targach ELTARG w roku 1999 i 2004.

Posiadane uprawnienia:

    • "Stützpunktpartner"(partner filarowy) - nominacja od firmy DEHN+SÖHNE, certyfikat dla firmy SPINPOL HT wystawiony przez firmę DEHN+SÖHNE

 

    • Certyfikaty umiejętności, które posiada każdy inżynier w firmie, potwierdzające odbycie przeszkoleń w siedzibie firmy DEHN+SÖHNE dotyczących stosowania norm IEC 1024-1, IEC 1024-1-1, IEC 1312-1

 

    • Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami w zakresie instalacji elektrycznych,

 

 

 

 

 

Do tej pory zaufali nam:
zobacz skróconą listę referencyjną wykonanych robót