Struktura fimy

 


Dział Handlu:
Realizujemy dostawy elementów instalacji odgromowych i przeciwprzepięciowych z magazynu zlokalizowanego w Kielcach. Obszar działania - teren całej Polski, grupy odbiorców - instalatorzy, duże firmy montażowe, hurtownie elektryczne.

Specjalistyczne Biuro Projektowe:
Podejmiemy się wykonać każdy dowolnie skomplikowany projekt kompleksowej ochrony odgromowej obiektu budowlanego.W swoich rozwiązaniach proponujemy wiedzę opartą na światowych standardach w dziedzinie zastosowania Strefowej Koncepcji Ochrony Odgromowej. Polecamy przegląd Listy Referencyjnej naszych Klientów.

Ekipy montażowe:
Firma nasza posiada wyszkoloną kadrę inżynieryjno-techniczną z niezbędnymi uprawnieniami i umiejętnościami, co pozwala nam na realizację dowolnie skomplikowanych i rozległych projektów oraz zadań. Prace ekipy są na bieżąco kontrolowane przez zespół inżynierski.

Dział produkcji:
W swojej strukturze posiadamy wysoce wyspecjalizowany dział produkcji, udoskonalania i projektowania elementów wysokiej jakości z najlepszych materiałów.

Porady i konsultacje:
To nie dział - to ludzie - życzliwi i zawsze gotowi pomóc. Od lat dzielimy się bezinteresownie wiedzą z każdym kto tego potrzebuje.